| Alex_4373 a întrebat:

De unde pot si eu sa descarc un GTA ( san andreas sau vice city ) ( dar vreau raspunsuri bune, nu de genul : "il descarci de pe site-ul... ca acolo se gaseste tot " adica sa fie date de cei care au mai luat de acolo )?

3 răspunsuri:
| BumtSii a răspuns:

Http://www.pixelrage.ro/......d3764.html

asta e. si ca sa se downloadeze vezi ca scrie mai jos If the download doesn't start, click here.

Eu l-am mai dat altora de pe TPU si au spus ca a mers.Acum nu stiu:x
Celor care le-am dat link-ul mi-au dat fundita.

Funda?

| BumtSii a răspuns:

Scrie for the direct download link click here.>>Scuzelove struckIMi dai fundita? MAi jos este rasp meu

| Cuciureanu_Andrei_1994 a răspuns:

Si eu incerc sa iau gta san andreas