| RoseXD a întrebat:

Deci am cont pe tumblr si atunci cand cineva ma intreaba la "ask box" vreau sa le raspund cu o poza si nu stiu cum sa pun poze la ask big grin. Somebody, please help me puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| swag a răspuns:

Pai, intrii la askboxul la care vrei sa raspunzi, dai pe answer. apoi acolo deasupra casutei apare B, I, nu mai stiu ce, si tot acolo mai prin mijloc e o iconita cu un copac. dai click pe ea si vezi ca ai acolo un spatiu unde scrie image URL (cu restul n-ai treaba). Apoi, intrii pe un site: photobucket sau tinypic.com(asta e cel mai sigur) si acolo ai un spatiu unde sa iti incarci poza pe care o vrei din calculator. dupa ce o incarci, iti apar mai multe coduri si il copii pe cel cu http in fata, si il pui in fereastra deschisa din askbox. apoi dai insert si gatahappy funda?batting eyelashes