| Șttefania a întrebat:

Deci avem liber Luni? Mai mergem la scoala?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai noroc de 3 zile de pauză!
Pa, pa.

| yumeee a răspuns:

În Braşov se merge.

| Satisfaction a răspuns:

Se merge peste tot in tara

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Buna! Luni nu avem liber.

| Veroniquest a răspuns:

Liber, luni? Ia-ti gandul! avem scoala...normal.sau fiind ca se incheie mediile poate va jucatilaughing

| Pisicuța a răspuns:

Nu avem liber crying legea asta cu ziua nationala se aplica de la anul naspa. Da partea buna e ca se incheie mediile si cum profii incheie mediile noi facem avioane din hartie si le punem sa zboare laughing)...glm,stam si nu ne preda yupii big grin

| monia a răspuns:

Mai mergem saptamana viitoare si apoi, pe 28 ianuarie avem liber timp de 1 saptamana.Aceasta scurta "vacanta" este cea dintre semestre.

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

La noi nu este liber si din cate stiu eu trebuie mers la scoalacrying
sper ca te-am ajutat happy

| ZμZμ a răspuns:

La noi sunt zilele liceului si nu face ore nici luni si nici martilaughing

| Cosmynutz a răspuns:

Da mergem big grin dam funda big grin

| maria11579 a răspuns:

Da, se fac ore. Sper ca te-am ajutat. Imi dai o funda, te rog?

| Marinela74 a răspuns:

Nu avem liber