| bogdanrvd a întrebat:

Deci, cred ca multi dintre voi a-ti auzit despre World of Warcraft, acum vreau sa imi recomandati ceva jocuri asemanatoare cu Wow. Sa nu fie Metin sau Knight Online.

Răspuns Câştigător
| Youthanizer a răspuns:

Poti incerca Allods Online sau Runes of Magic. Intra pe www.onrpg.com si www.mmobomb.com ( asa gasesti sute de MMORPG-uri gratuite ).

4 răspunsuri:
| Beelzebub22 a răspuns:

Jade Dynasty.
Sau sv privat: Xtreme Jade Dynasty (cauti pe google si gasesti 100%)

| millyca a răspuns:

Pai sunt toate alea facute de Perfect World International.

| SkytterS a răspuns:

Incearca Cabal Online mie mi-a placut foarte mult avand in vedere ca am jucat 4 ani.

| Claudiuu a răspuns:

Perfect World, Aion, Alldos, Cabal si Terra Online