| DezdemonaM a întrebat:

Deci nu mai stiu ce sa mai fac.
M-am certat cu cea mai buna prietena din cauza unei prostii.Recunoasc ca am mintit-o dar pe de o parte imi era frica sa ii spun pentru ca nu spusesem nimanui acel secret.
Ce sa fac ca sa ma ierte? Raspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| ARF a răspuns:

Servus.
Daca sunteti cele mai bune prietene, o sa va impacati foarte repede. Asa se intampla in toate cazurile. Eu spre exemplu cand ma certam cu ea, ii trimiteam un biletel pe care scria: "Iarta-ma fa, du-te dracu!" [ asa vorbim noi doua blushing ]. Dar o sa va impacati

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ea minciuna ta a dus la stricarea prieteniei!
Nu ai respectat-o, îți meriți soarta.
Pa, pa.

| BeyondTheMusic a răspuns:

Cere-ţi scuze! încearcă să îi explici cât de important a fost acel secret pentru tine. promite-i că nu o vei mai minţi, Fă-o să se pună în locul tău şi să te înţeleagă.