| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Deci, se va aplica ACTA?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai este un timp pana se va aplica. Tratatul ACTA trebuie ratificat de Parlamentul European si Parlamentul Romaniei, apoi prevederile lui transpuse in legislatia romana si abia apoi se vor aplica. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

S-a eliminat legea.

| unknownn a răspuns:

Mi se rupe **** frate, din partea mea poate s-o aplice.

| Broadband a răspuns:

Eu sper ca nu

| Luissa123 a răspuns:

Sorry..stiu ca nu ar trebui sa intreb la ''raspunsuri'' dar CE inseamna ACTA?

| bloodyhell a răspuns:

Nu.

| Panteryas a răspuns:

La noi in tara nu cred, de fapt sigur nu e prea costisitor pentru noi asa ceva.

| PRoMeTHeUM a răspuns:

S a eliminat?:o

| Nita_Cristian-ionut_1996 a răspuns:

Crede-ma nu sa va aplica in totalitate A. C. T. A ca vor incepe astia cu proteste si ii vor castra pe aia