| Happy_5226 a întrebat:

Deci sunt ofticat rau. Am jocul smackdown vs raw 2011 pe ps2 si nu e la fel ca pe ps3 si xbox. Nu merge sa sparg scari, sa le pun pe corzi, personajele la ps3 si xbox arata mai tare ca pe ps2. Deci ce naiba. Corect trebuia sa faca jocul ca si pe celelalte console.Deci jocul este la fel s-au cand am comandat jocul mi l-au dat diferit?

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Versiunea de PS2 e diferita de cea de PS3 respectiv X360, asa cum versiunile jocului FIFA sunt diferite pe cele 2 tipuri de console(ps2 respectiv PS3/X360).

1 răspuns:
| Yellow a răspuns:

Depinde.big grin ps2 e diferit de ps3 sau xbox. dar poate si sa iti fi dat un joc mai diferithappy