| Mădûüúµ a întrebat:

Decii petrecerea aniversara a mea va fi p 1 august...am nev de o locatie in iasi...astept idei :X:X fundita la cele mai bune locatii big hug pup:*

Răspuns Câştigător
| nairpic a răspuns:

Cati ani implinesti? conteaza si de varsta. daca ai sub 11 poti merge la MCdonads.Eu am mers la 10 ani! Daca ai peste la un restaurant sau ce-ti place tie! nu sunt din iasi!

2 răspunsuri:
| Vero1 a răspuns:

Ai putea alege pensiunea popas paun, tatal meu e bun prieten cu proprietarul si sa stii ca e super misto locul si nu e la mare distanta de iasi, de ex cu autobuzul faci 10-15 min. Ai terasa, pensiunea e mare, super moderna, proprietariii sunt niste oameni super de treaba, pensiunea e mai adapostita ca sa zic asa in padure si poti canta si dansa cat vrei...

| Mădûüúµ explică:

Ok. tin sa precizez ca fac 14 ani sj ca ma gandeam la un loc cu ceva. nujt karaoke, etc.