| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce este vorba in serialul the hills?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

The Hills (SUA serial, 2006)

incepe la ora 20:00

se termina la ora 20:30

Una e sa fii doar frumoasa in show-ul 'Laguna Beach' si cu totul altceva este sa incerci sa iti cladesti o viata profesionala si sociala? si asta in orasul tuturor viselor, dar si al competitiei: L.A.

'The Hills' este cu ochii pe Lauren, una dintre fetele frumoase si bogate din 'Laguna Beach'... pas cu pas! MTV este alaturi de ea, cand se muta in L.A. sa isi urmeze visul, acela de a-si construi o cariera in domeniul modei.

Zis
si facut! Lauren vine in L.A. si se apuca de scoala, mai exact de 'Fashion Institute', alaturi de o prietena a ei, Heidi. In acelasi timp, face si practica la celebra revista de moda 'Teen Vogue'.

Pe langa viata profesionala, Lauren incearca sa isi faca si prieteni, cu care sa iasa prin cluburi. L.C. o are deja pe Heidi, prietena si colega ei de scoala si apartament, care viseaza sa lucreze in domeniul PR, cu vedete si viata de noapte, dar pe parcurs, isi face si alti prieteni: Audrina, o receptionera, care insa viseaza sa devina model sau actrita si colega ei de la Teen Vogue, Whitney.

Eu asta am gasitthinking