| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce vorbeste Mircea Badea in emisiunile lui?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mircea Badea in primul rand este un om de televiziune, realizator al emisiunii '' În gura presei'' pe Antena 3 unde discuta evenimentele zilei din presa cotidiana,stiri, politica, oameni de afaceri si despre cei care conduc tara. Discutiile au o tenta cand ironica cand cu atacuri la persoana cu discutii aprinse fiind amendat de multe ori de CNA.

3 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Despre tampenii.ce altceva ar putea zice papagalul ala?

| Ella3133 a răspuns:

Despre presa din tara, citeste ziarele si pe net

| ILied a răspuns:

Despre ce se mai imtampla in tara, citeste ziare si citeste de pe net. Mie unul imi place emisiunea si o urmaresc in reluare ce e prea tarziu la 12 noaptea sa stai sa te uiti la ea.