| anonim_4396 a întrebat:

Din ce tara mai planuiesc Angelina Jolie si Brad Pitt sa mai adopte un copil?

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

As vrea sa ma adopte pe mine...batting eyelashes Desi nu am tendinte incestuase, Angelina este... arghhhh tongue
Shin laughing

| kh1ss a răspuns:

Who cares?

| lia a răspuns:

M-au sunat pe mine dar am refuzathee hee
Deci, exista o foarte mare posibilitate sa caute in continuare din Romania. Te inscrii pe lista? big grin

| maryana5 a răspuns:

Din Romania si au colectia completa laughing

| JackieSue a răspuns:

India...aia vor un copil din india

by zu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca si pe mine ma preocupa foarte mult acest aspect. uneori nu pot dormi noaptea gandindu-ma la ei. laughing