| YumiSukinanda a întrebat:

Din greseala am mazgalit cu markeru camera web, dar doar sticla si nu se vede, e negru si adica cand sun la web nu ma vad cai negru si am incercat si nu se curata..repede pana nu vine fratele sau nu alfa pariti ca o patesc! ajutorrcrying

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Foloseste acetona, spirt sau alcool izopropilic.

5 răspunsuri:
| purplestar14 a răspuns:

Incearca cu vata si cu spirt!

| Shatteredx a răspuns:

Doamne Sfinte!
Sterge sticla de la web, aia care ai mazgalit-o, cu alcool sanitar, R26, V33 sau cu ceva solutie de geamuri si o sa fie ok. Grabeste-te pana nu vine frate'to si iti da casu

| enola11pink a răspuns:

Încearcă cu acetonă! Doar asta aş putea propune la moment!straight face

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Cu acetona

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Incearca cu acetona.