| МŶĶÁŶ a întrebat:

Dintre Ps3 cu doua PS move sau Xbox kinect ce ati alege? Motivati!

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Aleg PS3 cu 2 PS move pentru multele jocuri distractive(volei tenis de masa discul bowling etc.)si aleg Kinectul pentru distractia in grup si miscarea fizica super distractiva! Hmmm...si totusi undeva ma incanta mai mult miscarea ondulatoare a mainii in senul ca poti desena sau juca tenis ori muta obiecte si desigur favorizez total firma Sony insa si xbox kinect e o inventie geniala.Practic esti un gigant motion controller si te misti cum vrei tu! Miscari de dans prinderea mingiei etc.La pret sunt asemanatoare.Eu am un PS3 si 2 PS Move-uri dar ce ma enerveaza ca doar o saptamana mai tarziu am aflat despre existenta kinectului.Cel mai misto ar fi sa le ai pe amandoua dar nu prea e posibil in orice familie.O chestie interesanta ar fi sa ai un prieten foarte bun cu care sa va vizitati in prostie si tu sa ai PS3 el sa aiba kinect, ar fi chiar COOOOOL!