| AndreeaaDewww a întrebat:

Doar de curiozitate. Cat timp petreceti in fata calculatorului?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Nu m-am cronometrat niciodata laughing stau pe calc pana ma plicti( sau cand e vreme naspa afara) dupa aceea imi gasesc activitati mai interesante

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 24 de ore, dar nu mai mult de atat caci e daunator sanatatiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la servici opt ore si acasa cit am timp, daca nu am altceva mai bun de facutbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu sunt afara..satu la calculator apropo id-ul meu este alina_bodan_09

| zuzushi a răspuns:

Stateam super mult la calculator... vorbeam pe mess si alea alea. dar acum nu mai intru pe calculator decat daca am nevoie de ceva, sau trebuie sa vorbesc cu cineva big grin

| annitu_7383 a răspuns:

Poy ...stai sa calculez...14 ore din 24big grin

| mirela_2316 a răspuns:

Nu prea mult, atunci cand am timp si chef...

| fefe03 a răspuns:

10 h /zi

| fefe03 a răspuns:

Minim10h

| r3fr3sh a răspuns:

Foarte mult... vreo 10-11 ore pe zi laughing). ce?! doar ii vacanta ...cand incepe scoala poate chiar deloclaughing :d

| zukyna a răspuns:

As petrece non-stop daca l-as avea in acmera mea...insa cum e in camera la sorumea...ca 4 ore pe zi(pentru mine e foarte putin, sa stiti)