| Mony_4137 a întrebat:

Cam cat timp petreceti pe site-ul acesta?
Doar asa de curiozitatehappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În medie câteva ore pe zi, dacă nu-mi permite timpul intru chiar și la câteva zile o dată.
Nu alerg după puncte așa cum fac alții!
Pa, pa.

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde, la inceput, cred ca doar o ora, dar cand exagerez prea mult, ochii sunt cei care ma anunta ca trebuie sa ma retrag de pe internet.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Depinde. De la cateva minute la cateva ore.
In functie de "stralucirea" intrebarilor, de timp, de alte ocupatii...

| JeSa a răspuns:

Buna!, uneori 3h, iar cand doresc sa verific in a ma documenta si de alte rasp. date de catre ceilalti useri ma pot ridica si la 5 ore!

| inna a răspuns:

1 ora la pranz si una seara.

| User a răspuns:

Pai depinde de zi. daca e vreme naspa toata ziualaughing, daca nu, poate nu intru deloctongue.in medie 2-3 orehappy

| daniDeeDee a răspuns:

1 ora pe zi.

| Mony_4137 explică:

Eu de cate ori am ocaziahappy

| marsy a răspuns:

In zilele din weekend kite 2 ore. iar zi de zi. kite o ora!

| fevrier a răspuns:

Hm, peăi... vreo 3 ore.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Eu fiind la munca toata ziua, si lucrand la calculator pot spune ca stau destul de multtongue... tin site-ul deschis si ii dau minimize big grin...cand nu am nimic de facut mai "trag" un ochii pe TPU tonguebatting eyelashes

| buburuzAndreea a răspuns:

Inainte stateam cu orele. blushing Acum intru cand am ocazia, de vreo 3-4 ori pe zi si stau cam 5-10 minute de fiecare data.

| DeeAnna. a răspuns:

Duminica mi-am reparat calculatorul... Timp de doua saptamani nu am mai intrat pe net ...Asa ca acum profit din plin...De regula... vin la 2-3 de la scoala apoi pana la ora 4 stau pe acest site...Si seara daca nu am ce face...happy

| Iustina17 a răspuns:

1-2 ore depinde de situatie

| Aurelia a răspuns:

Cam 2 ore pe zi.

| MiSskAt-xx a răspuns:

Cam vreo doua ore, cel mult. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ora si jumatate.la castel in poarta, oeare cine bate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzinand cont ca ma trezesc la ora 3-4 dupa amiaza ...si ma culc pe la 6 dimineata ...si nu am nimic de facut toata ziua decat cand ies pe la disco sau la vreo bere cu cate cineva ...restul mi`l petrec in fata calculatorului ...nu am contorizat cat tmp acord acestui site dar destul de mult ...in lipsa de altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necronometrat - 14 minute pe zi :-)