| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu am impresia ca atunci cand intru la categoria Flime&Seriala am intrat de fapt la categoria "nini"? laughing

zici ca au innebunit astia

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Da, chair au innebunit! =)

"De ce nu s-a mai difuzat nini ca incepe sa ma ia dracii " am intalnit eu la o intrebare laughing

Probabil au luat si ei o pauza sau incepe alt sezon!

Nu trebuie sa erupa atata ca nu s-a mai difuzat o saptamana. nini.

Doamne, telenovele astea da dependenta! laughing

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@specialistul97 ...recunoaste ca urmaresti serialul :))

esenta e alta: cred ca era de ajuns ca unul sa intrebe de ce nu sa mai difuzeaza serialul...ca sa nu ne impiedicam din 2 in 2 intrebari de nini...

uita-te si tu la asta http://www.tpu.ro/cauta/?keyword=nini
ti se pare absolut normal?
mie nu.si din moment ce si ceilalti au raspuns la intrebarea mea inseamna ca sunt de acord cu mine

fiecare are dreptul de a alege sa comenteze nu, daca tie nu-ti place ce se comenteaza e doar problema ta :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mariatina observ ca te fascineaza grav persoana mea big grin
mersi ca imi supraveghezi intrebarile
si mulumesc ca imi vizitezi profilul asa des ( primesc puncte pentru asta big grin )

cred ca o sa-mi fac un blog despre tine: cu mesajele primite de la tine si de la prietena ta, cu link catre profilul vostru
cam intr-o saptamana poti sa te cauti linistita pe google laughing

intrebarea nu a fost pusa ca tu si altii ca tine (ninisti isterizati oh go on) sa-si dea cu parerea despre raspunsurile date de oamenii care nu se uita la asa ceva
poate ce vi se pare voua urat noua ni se pare frumos

sincer nu-ti dau mai mult de 12 ani.alt motiv nu gasesc pentru care ai ezitat sa-mi raspunzi cand te-am intrebat.
n-ar trebui sa ma cert cu voi e pur si simplu o pierdere de timp
iti propun sa nu mai sa nu ma mai provoci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cutyourtongue
te sustin in campanie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nini in sus, nini in jos...nini the best
pai daca gusturile nu se discuta de ce te obosesti sa raspunzi unor "inculti" ca noi care nu stim ce-i frumosul?(pentru voi frumos =nini)
eu zici sa te uiti in continuare la tv nu cumva sa perzi vreun episod laughing ar fi o adevarata treagedie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zici tu...
atunci " zbye" sa fie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"iti dau nota 1 la intrebare" oh go on
...who cares? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa va iau pe rand
@specialistul97
1.du-te tu sa canti la alta masa...asta e o intrebare pusa de mine ( asta doar in cazul in care n-ai observat)
2. data fiind diferenta de vasta dintre noi cred ca tu esti fetita mica laughing
3. ce-ar fi sa te duci tu sa faci "nini"? laughing

@mariatina
ia-o mai usor ca nu mai nimeresti toate tastele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa.era sa uit...cred ca maine o sa editezi raspunsurile ca sa nu fii tu cea care greseste laughing

mariatina a raspuns: (22 Februarie 2011 19:47 )
"Coco cad ca te crezi mare ********. sti cvea eu am spus adevarul si sa stii ca si de tine va auzi multa lume

mariatina a răspuns: (22 Februarie 2011 19:47 )
Poti sa faci un site despre in e pentru ca nimeni nu va sti despre cine este vorba! pe mine nu ma cheama ici mari nici tina nici mariatina"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scutecel laughing

nu te copiez...se numeste plata cu aceeasi moneda (replica, ca sa intelegi mai bine)
din moment ca vad ca-l pomenesti atat probabil ai nevoie sa ti-l schimbi (du-te la mami si roag-o sa te schimbe) - nu vad alta explicatie.sau poate o sa te invete "nini"
sila? o sa fie lucruri in viata de care o sa-ti fie si mai sila asa ca...

cat despre inteligenta mea nu esti in masura sa-ti dai cu parerea.nu ma duc la alta masa pentru ca asta e contul meu si intrebarea mea. o faceam pana acum daca erau ale oricui altcuiva deci...
"zbye " kid laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"ca rade toti de tine" of of of laughing grea gramatica asta.