| anonim_3194 a întrebat:

Doreste cineva sa imi trimita o funda dar a spus ca nu poate stie cineva de ce?

6 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Deoarece fundele trebuie sa le castigi corect!

| Aida_3174 a răspuns:

Pentru ca nu e voiehappy

| Gabonne1982 a răspuns:

Pai normal ca nu poate. Funda este obtinuta pe "munca" ta.In momentul cand raspunsul tau a fost selectat ca fiind cel mai corect sau cel mai potrivit intrebarii adresate, primesti funda din partea celui care a pus respectiva intrebare. Daca acel cineva de care amintesti tu doreste sa-ti dea o funda, spune-i sa posteze o intrebare si tu sa raspunzi la ea.Si el iti acorda linistit o funda

| VivianKorea a răspuns:

Pt ca nu vrea sa-ti deie funda Lol

| Maiky a răspuns:

Dami funda acum si dupa iti dau si eu promit pls big grin

| anonim_3194 explică:

Eu i-am raspuns la intrebare dar a spus ca nu ii apare.