| s0nya a întrebat:

Doriti sa iesiti pe-afara. Un\o amica\amic va cheama pe-afara sa va jucati. Nu va place de ea\el, dar nu ii spuneti in fata. Veti iesi cu ea\el sau nu?

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Nu, mai bine ies singura decat sa stau cu cineva pe care nu-l/n-o suportbig grin

| Wtf9000 a răspuns:

Normal ca o sa ies. Mai radem si "noi".hee hee

| Bianca26bb a răspuns:

Eu as iesi pe afara, insa as insista sa chemam si pe altcineva. NU AS PUTEA STA DOAR CU EA\EL daca nu imi place big grin...

| CriSslsa3 a răspuns:

Eu as iesi cu ea\el pentru ca nu suport sa stau inchisa in casa.Prefer sa ies pe afara decat sa stau in casa.Si asa, poate imi vine vreodata, si am sa ii spun in fata ca nu imi place de ea\el si poate asam o sa se schimbe intr-un fel.

| Kiddu a răspuns:

Eu as iesi cu el, ca nu-mi place sa stau singura in casa, iar daca tipul ma deranjaza, ma indepartez si imi caut altul cu care sa vorbesc.

Întrebări recente