| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

Dragii mei, cu totii asteptam romanii au talent dintr-un motiv sau altul.eu as vrea sa particip la acest concurs. imi spuneti ce malodie ar trebuisa interpretez, stiind ca am o voce subtirica darputernica? vqa multumesc. apropos dau funda!

10 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Asta profesorul tau trebuie sa stie.In spirit de gluma iti spun sun-o pe clejanca sau un adi minune ceva.laughingIntreba-ti profesorul de muzica.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Iti urez bafta sper sa te aleaga la casting si sa te vad si eu la tv tongue.
Ai putea interpreta o melodie care iti place tie cel mai mult! Sa zicem ai putea canta Andreea Balan-Plang de dor.
Ce melodie iti place tie mai mult.
Pa, pa!

| mriuls a răspuns:

Ori ai voce subtire ori ai voce puternica nu poti sa le ai pe amn2.
:d

| LoveSelena a răspuns:

Nadia Ali - Rapture sau Nini-No Te importa.Amandoua sunt bune ar merge si Dj Project-Mi-e dor de noi.Cea mai buna e Nini-No te importa da gandeste-te bine

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Eu iti dau exemple de muzica usoara:
Antonia -Marionette
Adi cristescu -Nu vreau poveste de amor
Keo-liber
Virtual ft Irina-Summer Dream
Rihanna -California King Dream
Simona Nae feat Cristian Nistor-Coji De Portocale
fundita?:d

| PrajituricaCuFrisca explică:

Aaa apropos, de unde pot lua negative? are vreunul?

| Lucky_1145 a răspuns:

Pai nu prea stiu., ai putea sa canti opera sau muzica classica. Depinde ce iti place. Sper ca te-am ajutat! happy

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Asculta mai multe cantarete, vezi cu care te potrivesti cat de cat la voce si poti alege una din melodiile acesteia... depinde ce mel iti place si pe care poti so interpretezi cel mai bine!

| bogdan14_5722 a răspuns:

Te rooooooooog nu te duce o sa o omori pe Andra cu vocea ta iar Andi Moisescu si Mihai Petre vor ramane cu sechele pe viata happy