| thehope a întrebat:

Dragii mei...mai devreme am pus o intrebare pe TPU si din dorinta de a face economie de cuvinte pe moment cineva m-a perceput ca fiind unul dintre userii care isi posteaza temele pe site...Am realizat ca multi nu se uita si la persoana care pune intrebarea, ci doar dau un raspuns acolo sa se afle in treaba... voi ce parere aveti? Eu una chiar ii multumesc userului respectiv pentru ca mi-a adus un zambet pe fata cand i-am citit raspunsulhee hee

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Asta ne invata o lectie pretioasa: sa nu facem economie de cuvinte, daca vrem sa nu fim intelesi gresit.

| cotzobel a răspuns:

Sperantohappy bine mai era daca pe vremea cand noi eram la scoala exista un site unde sa iti faci temele...noi ne puneam creierul la contrinutie de mirosea a "creier ars" laughing. lasa lumea sa vb, noi sa fim sanatosibig grin

| thehope explică:

Ca bine zici cotzobel... dar vreau sa zic si eu ca am reusit totusi sa ma amuz dupa ceva timp in care nu am mai ras... laughing

| thehope explică:

Da draga mea sara, de tine era vorba...am folosit "userului respectiv" deoarece nu am vrut sa scriu direct numele tau, si pentru ca sunt convinsa ca mai sunt si altii care fac la fel ca tine.

| thehope explică:

Stiu si sunt de acord cu tine @psiholoaga...insa sunt momente in care vrei sa comunici...insa ceva... te apasa si nu o poti face...in fine... sper sa fi inteles...

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

A fost o mica neintelegere, atata tot happy dar acum sper ca nu i-a zis nimic lu` Raluca.
@sara, tu nu te gandesti macar asa un pic, ca daca ti-ar fi pus numele toata lumea ar fi sarit pe capul tau? Nu a vrut sa-ti scrie numele pentru ca este o persoana buna, nu a vrut sa te faci de ras si sa comenteze toata lumea" uite ce-a facut sara", acum intelegi? Si nu mai vorbi asa cu ea.parca spui totul in baza(bâză) si nu este frumos tongue

| Sara a răspuns:

eu nu?laughinglaughing auzi, acelui user smug. ma cheama sara iubita mea. iubitul meu rolling on the floorrolling on the floor

| Casiana a răspuns:

Lasa, nu iti face probleme...Nu ii baga pe toti in seama, fii tu insati si nu te schimba dupa comentariile rautacioase ale unora...

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca noi te cunoastem.