| bigsy a întrebat:

Unii isi fac cont pe TPU doar ca sa se afle`n treaba. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine thinking E f enervant cand cineva pune o intrebare si ceilalti isi bat joc intr-un fel...Ar trebui sa fim o comunitate si sa ne ajutam reciproc, nu sa ne injuram sau sa facem misto unii de altii.Ar trebui ca la aceia sa le fie automat suspendate conturile!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
Unii au nevoie de cele "5 minute de celebritate" pe ecran.
Altii, pe TPU!

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu'mi prea pasă de aceia, sincer.happy

| sLowSpawN a răspuns:

Nu e bineno talking.laughing
Poi ce parere sa am:
In primul rand, cu ce sa se afle'n treaba daca doar isi fac cont si il abandoneaza?
Cam atatlaughing

| Bitzy a răspuns:

Cunosc cazul.Sunt mii de utilizatori ce publica doar intrebari in niciun caz raspunsuri.Eu mereu la orice intrebare primesc 2-3 raspunsuri uneori chiar 0. Poate arunci si tu un ochi la intrebarile mele:X Sunt o persoana ce da la fiecare intrebare funda:X

| With0utName a răspuns:

Daca te referi la persoanele care pun intrebari prostesti, atunci eu cred ca au avut si ei nevoie, candva de un raspuns pe TPU apoi au inceput sa-l foloseasca asa ...ca distractie...

| n0matterman a răspuns:

Si tu ce-ai facut acum?

| LaCrIsHoR a răspuns:

Sunt de acord aici ar trebui sa avem incredere ca intr-o familie nu sa ne bate joc de altii prin raspunsuri ridicole tampite etc

| Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Da.e adevarat. nu ii inteleg. de ce nu pot sa isi tina parerile pentru eioh go on cum zice si raluca ar trebui sa fim uniti si sa ne ajutam intre noi, in plus pentru asta este creat acest forum.