| ingerashpierduth a întrebat:

Dupa parerea voastra care credeti ca este cea mai banala intrebare de pe TPU?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stiu, dar esti aproape de top si tu.

| cornculapte a răspuns:

Cele mai banale sunt de obicei cele pe care le gasesti la sectiunea "Populare" pentru ca la ce e banal se inghesuie toata lumea sa raspunda. Banale sunt si intrebarile ale caror raspuns il gasesti pe 100 de pagini, doar dand un search pe Google. Dintre ultimele banalitati, in ultima vreme sunt foarte iritante intrebarile cu privire la data finalei Eurovisionului. In fiecare zi se posteaza cel putin 2 intrebari in legatura cu chestia asta. Pe langa ca iti afiseaza informatia pe Google de cate ori vrei...

| Ea12345 a răspuns:

Nu sunt intrebari banale pe TPU.Fiecare intrebare e adresata de un om care are o nelamurire, chiar vrea sa afle ceva, sau poate acel ceva e doar o curiozitate.happy

| nuamPleaca a răspuns:

"am ramas insarcinata?" no1; d

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt mai multe, nu numai una.

| campanario a răspuns:

Cine are ID'ul lui Miley Cyrus? Sau ceva de genu'. Dupa aia tot aceeasi intrebare pentru Justin Bieber ala si nu mai stiu cine.

| caramelagurl33 a răspuns:

"stie cineva de ce am ochii caprui?" sau "stie cineva de ce m-am nascut fata"? astea is banale si fara sens

| matraguna1 a răspuns:

"Cum sa ma imbrac sa fiu la moda?", sau "cum sa imi tund bretonul?" (desi nimeni nu stie cum arata persoana respectiva), sau "ce papuci se asorteaza la rochita pe care o am" si muuulte alte exemple

| Jeremy1 a răspuns:

"Ce simti cand faci sex?". Sau ceva asemanator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una din ele? adam avea buric? si a doua; cine a fost primul? oul sau cucosul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Care-i id-ul nu stiu-carei-vedete.
2. Program de modificat fotografii, plz, dau fundita
3. Despre cum sa-ti faci temele (la diferite materii) fara sa muncesti
4. Ce porecla sa am daca ma cheama... (asta-i mai noua)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta:"Ma-m dus ieri la mic donald si mi-au dat chesbuger fara branza, sa fac plangere sau nu?"rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi sta