| addictEd_4372 a întrebat:

O intrebare banala : Credeti in fantome?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Casper era prietenul meu imaginar în copilarie

| ahlrh a răspuns:

Probabil.

| Mao a răspuns:

Cred in ceea ce pot vedea cu ochii mei.

| TeooTeo a răspuns:

Eu cred pentru ca atunci cand eram mica mi s-a intamplat sa il vad pe bunicul meu si desenam incontinu tatuajul lui :adica o ancora.

| andrei a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeu, crezi si in suflete si daca crezi in suflete crezi in fantome:p

Nu stiuthinking

| denisacosmina98 a răspuns:

Eu una nu cred.

| Lluvia a răspuns:

AM vzut mai devreme o chestie la stiri pe Kanal D...si m-am cam speriat:-s dar nahoh go on
Mai degraba as spune spirite ratacite, nu fantome happy

| Akira a răspuns:

Nu

| CInEmAx a răspuns:

Poi sa spunem ca sunt unele suflete ratacite eu personal cred in spirite nu in fantomelaughing, dar daca le superi nu e prea okhappy daca mai ai alte nelamuriri ma gasesti al id b_boysro papatongue