| Adina a întrebat:

E adevarat ca se face trafic de organe...in zona Dacia, Timisoara? Si ca sunt deghizati in calugari si un doctor?straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu te inteleg si eu am fost bombardata in ultima saptamana cu aceste mesaje si mi s-a facut din ce in ce mai frica, fara gluma imi era frica sa mai ies din casahee hee. Apoi am pus lucrurile cap la cap si mi-am dat seama ca desi am 15 ani cred in aceste zvonuri, iar in mesaje era scris prima data ca in zona Dacia apoi ca in Zona muresului care intamplator este la cateva strazi de mine, prima data erau 2 calugari apoi 4 deci sunt niste zvonuri... daca ar fi fost adevarat ar fi vuit presa iar tinand cont ca in mesaje sunt precizate zonele acestia ar fi fost prinsi. Oricum este posibil sa se faca trafic de organe deoarece exista tot felul de nenorociti, dar in nici un caz in felul asta cu duba si deghizari si zone, traficantii isi aleg victimele si acestea sunt urmarite apoi prinse dar nu cred ca au fost asemenea cazuri in Timisoara si mai ales in ultima vreme.So relax!happy:*

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da las-o-n pana mea.
1. Un popa si un medic ademenind copii pe strada. WOW! Siiigur nu iese nimic in evidenta.
2. Sunt la liceul William Shakespare, si am rude in Biled. Niciuna din faze nu e adevarata.
3. Ce tot va pisati atata pe voi? Va e frica de un popa si unu imbracat in medic? Va e greu sa fugiti sau sa-i dati un sut in fata? (Asta presupunand ca prescolarii nu posteaza pe tpu.ro )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa...batting eyelashes. acum cica is in Sagului si aColo stauuu euu n`am vazut nimiC, dar am auzit de faZa cu cOpii dn gen. 19. oriCum be Careful!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce sunteti asa de creduli! zona dacia este aglomerata si populata te-ar vedea totusi cineva ca va ia! tare copii sunteti a si mai ceva aia care a zis ca s-au furat 9 copii din 19 ii dusa sunt din 19 cunosc fiecare copiil si nu lipseste nimenii daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista stai linistita sa nu iti mai fie frica

| Asdfghjj a răspuns:

Pff...Anul trecut, in ziua in care am aflat mi-a fost frica sa merg la scoala laughing){scoala e in Dacia}

| lonelyheart a răspuns:

Doamne Sfinte ce-mi vad ochii!

| Friscoo a răspuns:

Aia e o duma. laughing
Si pe mine, cand aveam vreo 12 ani, cam asa, tot faceau aia mai mari misto de mine, ca vine "Salvarea Neagra" care fac trafic de organe si sunt deghizati intr-un doctor, calugar si politist parca.Deci,raspuns,nu cred. :*

| Cosmin123 a răspuns:

Ba da chiar egzista ca eu i-am vazut! au o masina neagra o dubita si desenat un inger i-am vazut la 5 dimineata in benzinarie!

| marisdarius a răspuns:

Dap exista eu am 11 ani da sincer nu mi frica de astia mau urmarit da sincer m-am dus la niste politisti si un calugar so suit in masina si au plecat exixsta nu este zvon scuze daca va speri da asta viata oricum train intr-o tara de c.t apropo sunt 3 oameni normali da de obicei calugari si 1 doctor si este o dubitza alba sau negra cu geamurile fumurii apropo feritiva de masinile mari de fapt si mici si cares full de barbatii daca maxim 4 barbati sau 3 sau mai multi feritiva!

| naomi_6229 a răspuns:

In Lugoj s-au gasit doua cadavre si se spune ca i-au rapit 2 calugari si un doctor si l-au transat pentru organe. Langa un cadavru s-au gasit siringi.

| hahahaLoL a răspuns:

Balaughing)))) voi nu ganditirolling on the floor) ce trafic de organe frate in zona dacia i-auzi calugari doctorirolling on the floor traiti in filme frate eu am fost gen 19 si n-a murit nici 1 copil bagatziai pl in tot ce avioane aveti in caplaughing

| hahahaLoL a răspuns:

Ba daa... voi sunteti cam retardati asa sincer i-auzi ce avioane aveti in cap rolling on the floor) trafic de organe cu popi si doctori si salvari auzi si la ala el a vazut o salvare in benzinarie krek era pe film si a vazut o dacie si a luat-o la fuga ca bezmetecu pe strada...serios filmele astea dauneazalaughing

| ralu_7700 a răspuns:

Sunt oamenii acea pentru ca 7 cazuri au fost la gen. 19 si pe o pr de-a mea au urmarito si cica iti pune bani ca sa te inmormateze,,,,...crying asa ca aveti grija...ca nu se stie niciodatawinking:*

| doareubellapopescu a răspuns:

Sincera sa fiu cu tine adina nici eu nu stiu daca sunt sau nu dar ma tem si eu.

Întrebări recente