| GeorgiSiAtat a întrebat:

am auzit ceva despre niste calugari care fura copii pentru organe. E adevarat? si daca da.nu poti sa iesi deloc din casa.nici macar pana la o prietena. Ziua!?

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Si tu crezi toata bazaconiile? stai linistita... daca nu mergi pe strazi latularnice, lipsite de lume, seara...nu prea are ce sa ti se intample. Adica mergi si tu pe unde ai multi oameni in jur. Dar oricum.ai grija de tine. big grin

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa ma fure pe mine
ca sigur ma aduc inapoi
Cand oi incepe sa vorbesc de rapp, de jocuri
Sigur se plictiseste si dracu dar mite un popa?laughing

| Roberta a răspuns:

Asta e buna rolling on the floor te-ai uitat prea mult la filme! Lol

| jeleuriursuleti a răspuns:

De unde doamne auziti asemenea aiureli? Lumea e plina de rautati, dar asta nu inseamna ca trebuie sa stai in casa. Du-te linistita!

| Twixi a răspuns:

Povestea asta o fost si pe la noi prin orasoh go onrolling on the floor)! E o aiureala totalaoh go on

| Tomix a răspuns:

Lol rolling on the floor) Ba nene au zis si la stiri, Fals.

| SaveMe a răspuns:

Gizas F*ckin' Christ rolling on the floor