| petitdreamer a întrebat:

E adevarat k buzdugan a facut o farsa uni tip, si el a facut infarct? am auzit ceva, dar nu stiu exact cum e treaba...eu nu cred ca ar fi adevarat

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Nu cred ca este adevarat..eu ascult zilnic farsele lui Buzdu..si in plus sa zicem ca ar fi adevarat..iti dai seama ca nu mai continua sa faca farse...nu cred ca este chiar asa de insensibil.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand sa fi fost asta? Eu ii ascult in fiecare dimineata, si nu am auzit nimic de gen! Ai intrat pe site-ul lor? ia incearca si vezi, care e situatia? Plus, crezi cu nu ar fi aparut la stiri asa ceva?!

| beba a răspuns:

Zvonuri..cine stie care le-a raspandit (sa fie oprit Buzdu) sa isi salveze pielea happy

| petitdreamer explică:

Si eu ma gandeam k daca a murit, nu mai facea farse... dar chestia asta e de vreun an si jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, ce conteaza, oricum sunt regizate, nu stii?