| Shery a întrebat:

E cineva din Pitesti pe aici?batting eyelashes
Poate e stupid sa intreb asa ceva pe TPU.ro, dar stie cineva cand se deschide cinematograful la Euromall Pitesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se deschide in septembrie 2009 cu sase sali, 2 mari si 4 mici.

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Weirdo, eu nu sunt din pitesti, dar stau acolo...si tin sa te anunt ca data limita deja a fost depasita...asa ca nimeni nu stie inca pe ce data se va deschide... e posibil maine sau poate peste 3 luni... orisicum, la ce vagon de tren e mall-ul ala...nu cred ca o sa fie cine stie ce...parerea mea...

| Shery explică:

Intreb de cinematograf, nu de euromall...ca au deschis mallu' fara cinema crying

| Shery explică:

@andreutz: pai eu sper ca macar acolo sa vina filmele mai repede... de exemplu harry potter 6 sau iceage 3... ca la bucuresti au fost deja demult straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt! dar nu stiu!

| annitu_7383 a răspuns:

Nu sunt din Pitesti...straight face
EuroMall s-a deschis pe 17 mai!winking

| tinutza_6709 a răspuns:

In septembrie? Parca asa am auzit happy
Daca afli ceva concret sa ma anunti si pe mine.