| sweetcat95 a întrebat:

E cineva reprezentant Metropolitan? Mi-ati putea da ceva detalii? Multumesc!

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Gasesti toate detaliile la adresa asta: http://shop.metropolitans.ro/......a/RArPd10p

| SunShine a răspuns:

Sunt eu reprezentant da-mi id tau si vb pe mess tongue

| sylvie a răspuns:

Http://shop.metropolitans.ro/......a/RSgalyxs
Doar completezi cu datele tale si devii reprezentant.

| nico1988 a răspuns:

Buna!
Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei +cadouri la fiecare comanda

| xlayoana a răspuns:

Eu eram consumatoare avon dar dupa ce am comandat cateva produse metropolitan am decis sa fiu reprezentant deoarece sunt produse ieftine si bune si in plus asa pot sa le iau mai ieftin decat in catalog. Recomand cu bucurie.http://shop.metropolitans.ro/......IIQdVDLvgB