| ASPLiacy a întrebat:

Era mai demult un film pe Jetix cu 2 soti despartiti care aveau 2 copii. Ii duc pe acestia la o femeie batrana cu o nepoata blonda sa aiba grija de ei, iar femeia aceea cheama exterminatorii de gandaci. Copiii le pun acestora tot felul de capcane, iar la un moment dat parintii sunt rapiti. Stiti cum se numeste filmul? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, baby ( Pe cuvant de bebelus )
happy (2001)

8 răspunsuri:
| alinzz a răspuns:

Stiu filmul asta, dar nu stiu cum il cheama.O sa revin dupa ce gasesc.

| ralucutza_6101 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste sorry
dar a fost pe Disney acum cateva zile happy

| killmesoftly a răspuns:

Cred ca este vorba despre filmul : Oh, baby(2001)-Pe cuvant de bebelus.

| coooooo a răspuns:

Stiu despre care vorbesti dar nu stiu cum se numestethinking dar l'am vazut de curand pe disney chanal

| cristy555 a răspuns:

Filmul se numeste: Oh, Baby!
http://www.imdb.com/title/tt0270549/

| yoyo01 a răspuns:

Tina si billy parcawinking

| seby1818 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul dar inca il mai dau la Disney Chanel

| denisa2_5221 a răspuns:

Dadaca :X