| TestPetrut a întrebat:

Era un film cu 2 politisti unul alb si unul negru. Si parca cel negru in enrva mereu pe cel alb si acesta a iesit din politie apoi a trebuit sa fac echipa si au urmarit niste hoti si pe la terminate cand era sa prinda hoti sau urcat intr-un taxi si erau 2 volane cel negru era la volanul principal si dadeau amandoi in directii opuse. in fine era misto filmu cum se numea? eu zic ca politistul negru era will smith dar celalalt nu stiu si in orice caz nu era jackie chan. Funda. A da atunci cand politistul negru avea o masina si a inchiso pe aceluia alb parca si cel alb langa masina era o albina si la intepat etclaughing va rog mult mai multe nume daca il stiti a da si pe la sfrsit undeva au aterizat cu masina pe o platforma de gunoilaughing

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Stiu filmul:)) Mi-a luat putin pana am gasit pe net ca nu imi mai aduceam aminte numele. National Security se numeste. Uite aici un link cu detalii: http://www.imdb.com/title/tt0271668/ Funda?;;)

1 răspuns:
| BiaIoana98 a răspuns:

Cumva Rush Hour cu jackie chan, iar pe negroman nu mai stiu exact cum il cheama.Sunt 3 filme cu acelasi nume tot cu ei.Probabil al2-lea sau al3-lea e ceea ce ai descris tu.(Deloc sigura)