| viatadecacatt a întrebat:

Era un joc cu mos craciun pe care l-am avut pe pc era cu un mos care sarea pe niste patratele si lua cadourile numai stiu cum se numeste era chiar frumos jocul. aveti vreun link sau stie cineva cum se numeste? Nu vreau alte jocuri cu mos craciun ca poat sa caut si singura pe google vreau sa stiu cum se numeste ala sau un link ceva daca stiti va rog:*

Răspuns Câştigător
| ColorfulRainbow a răspuns:

Santa Claus In Troublewinking
Si eu il am incalove struck.si imi place multbig grin.

9 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

Mersi multlove struck imi place mult jocul

| ColorfulRainbow a răspuns:

Cu mare placere:*:*

| Girl1234566547 a răspuns:

Stiu si eu jocul:X dar nu il mai am in pc... o sa il caut si eu pentru ca si mie mi-a placut tare mult! pup. o zi placuta!happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jocurisimple.ro/ sau daca nu, vezi daca este aici : http://www.jocuri-mini.ro/... din cate stiu eu pe acolo vazusem niste chesti despre el. Sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Santa clause in trouble asa se numeste ca si eu l-am avut si imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Santa Claus in Trouble

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosul cu barba alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul se numeste santa clau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da santa claus