| smile20000 a întrebat:

Este adevarat ca este si titanic2? eu nu cred deoarece filmul a fost facut dupa ceva din realitate.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| daηă a răspuns:

Păi filmu nu este făcut după realitate.Cică oamenii construiesc vasul Titanic2 şi se va scufunda şi ăla.

| Classy a răspuns:

Nu, nu cred ca exista.Insa exista mai multe versiuni ale filmului, adica in fiecare joaca alti actori.Mie imi place cel mai mult aceea cu Leonardo Di Caprio.e cea mai superba!

| crysty1067 a răspuns:

Exista Titanic 2 dar e o mare porcarie si nu mai intelegi nimic e super naspa acum asta e parerea mea nu mai are scenele alea de dragoste cum era in Titanic

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| ccristi2297 a răspuns:

DA este adevarat ca exista titanic 2 dar nu este realizat atat de bine este facut dupa primul film titanic, poti da un search la google titanic 2 trailer si vei vedea, funda?