| Marry:X a întrebat:

Care a fost filmul care v-a facut foarte tare si v-a facut sa plangeti cu adevarat?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer nu am plâns niciodată la filme!
Pa, pa.

| Nastia a răspuns:

Devdas si titanicsad

| Sheridanx a răspuns:

Hm. A walk to remember, dar eu plang de obicei la filme, chiar daca sunt comedie, actiune sau drama o_0.
De ex, cand aveam 7 ani am vazut Cold Alb si am plans juma'de ora laughing.

| Bacemi a răspuns:

Return to me. E genul de film care te face sa te implici. Sa vrei sa faci parte din actiune. As fi vrut sa fiu acolo sa pot spune : -Prostuto, te iubeste
- Bai omule, du-te si ia-o in brate!

Simteam nevoia sa fiu acolo si sa ii ajut sa realizeze ca merita o poveste de iubire ca a lor happy

| Doar1îngeR a răspuns:

The butterfly effect 2

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

La pay it forward si a walk to remember

| FunkySmile a răspuns:

big grin nu m-a facut nici un film sa plang pana acum... ce pot sa zic... sunt tare laughing

| JustMe a răspuns:

In general nu plang la filme, dar am plans la Eu si Marley, am o slabiciune pentru animale, mai ales pentru caini pentru ca am si eu o catelusa care e bolanva din pacate.:-

| lala178 a răspuns:

A walk to remember;
P. s.:I love you;
If only;
Sweet november;

si cum spune cineva aici, la sfarsitul filmului Marley and Me;

| Mitss a răspuns:

Titanic sau My sister keppersad [drama]!

| nuamPleaca a răspuns:

Me and Marley... la sfarsit laughing

| babau a răspuns:

Hachi: A Dog's Tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The last song

| Emeraude a răspuns:

A walk to remember, The Notebook, Titanic, The Pursuit of HappYness, Armaggedon, Lista lui Schindler (recomand a fi vazut!), Casablanca, The Green Mile, What Dreams May Come, If Only...multe!

| Fifylici a răspuns:

La walk to remeber si astazi la the last song, am plans tot filmul, povestile mi se potrivesc si eu am pe cineva bolnav de cancer, lucemiecrying

| Maduliciu a răspuns:

The notebook

| andreeaw a răspuns:

Modigliani

| MilkshakeShake a răspuns:

Io am plans la "The last song" da numa pe sfarsit e foarte trist sad

| anamariamj a răspuns:

Titanik laughing si This Is It [fan Michael blushing]