| Flöricicä a întrebat:

Este adevarat ca nu se invata nici marti?

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Vad ca nu ai oferit funda sa nimanui. din rugamintea de a`mi oferi`o mie, iti sun ca drag ca nu se invata martzi,... daca u doreshty, te rog frumos sa mi`o oferi mie,... daca nu, ofer`o cui crezi uh de cuviintzawinking multumesc frumos, o sezra frumoasa!

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, scoala va incepe numai de Miercuri.

| sunset a răspuns:

Da

| aia a răspuns:

Incepem scl miercuri http://stirileprotv.ro/......neriu.html

| Bianca_6401 a răspuns:

Da, mergem abia de mierucri

| bella1998 a răspuns:

Da... dar daca vrei tu sa inveti poti sa iti o carte si un caiet si sa inveti! nu se invata miercuri, e cerc pedagogic peste tot! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ค๔ץッ a răspuns:

Da,este adevarat, s-a anuntat la stiri big grin

| Casandriuc a răspuns:

In mod normal, marti este zi de scoala.Dar depinde de fiecare scoala daca face sau nu ore... Spre exemplu in clasa mea s-a hotarat sa nu se mearga marti la scola.