| NoNameexd a întrebat:

Este ceva normal sa ai viziuni ca ceva se imtampla si chiar se intampla? De multe ori am visat ceva ce deja s-a intamplat, dar de multe ori am visat ceva ce dupa nu s-a intamplat dar imi dadeam seama ca incetu cu incetu se intamplatthinking ce poate sa fie? O prietena mi-a spus ca sunt medium. Iar eu nu cred ca este posibil.happy

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Deci... in lumea asta este un lucru pranormal sa fi medium... si eu am viziuni k tine apropohappywinking pentru mine sincer e o bucurie sa am asa ceva. imi place.happylove struck:*
chiar daca nu crezi, la inceput poate fi doar o simpla presimtire dar daca ai viziunile astea de mai multe ori inseamna ca esti medium. de obicei, chestiile astea cu mediumul se mostenesc de cele mai multe ori de la parinti. la mine vin din partea mamei. familia ei (vreau sa mentionez o familie foarte mare) au viziuni si presimtiri in legatura cu ce se va intampla. pare ciudat si suna straniu si epic dar iata ca este adevarata.
din ce ai expus u intrebarea ta pari sa ai aceleasi viziuni si presimtiri cum am eu asa ca iti spun si eu ca esti un mediumwinking
si asta poate fi si un lucrur paranormal si un lucru normal. depinde cum vrei sa tratezi u situatiahappy
sper ca te`azm ajutat... daca da poate imi dai si mie o fundita plss?:dhappybatting eyelashespuppy dog eyes

| NoNameexd explică (pentru FursecCuCiocolata):

Da, poate ca sunt, desi nu am auzit de la nimeni ca am mostenit ceva. desi parintii mei nu cred in paranormal, sau alte chestii din categoria asta, desi mama mea mi-a povestit ca a mai avut ceva asemanator nu prea am dat importanta pana am implinit varsta de 11 ani de atunci pana acum mi se intampla multe lucruri, mai inexplicabile, si totusi cum am spus mai sus, am stari de soc, si mi se intampla mai ales cand sunt singura, nu atunci cand sunt cu cineva

| NoNameexd explică (pentru FursecCuCiocolata):

Da stiu ca exista, si cred in paranormal. si tot ce tine de lucrul asta, doar totusi numi pot explica multe chestii. sunt prea ciudate straight face De multe ori imi pun intrebarea de ce eu?

12 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Ba da...chiar este posibil...dar numai persoanele cu adevarat sensibile si puternice pot avea aceasta calitate.
Poate te sperie dar intr-o buna zi poate vei reusi sa previi nenorociri

| NoNameexd explică (pentru eugenl):

Nu ma sperie in totalitate, doar ca mi s-au intamplat multe lucruri ciudate, care de cateva ori am avut cate un soc. Spre exemplu am ramas intr-u seara singura acasa si am vazut clar foarte clar o silueta care a trecut de pe hol in baie, am facut soc, iar pentru cateva secunde eram inconstienta, dupa care mi-am revenit...

| eugenl a răspuns (pentru NoNameexd):

Deci chiar ai mesaje de la lumea de dincolo
Asta chiar si pe mine ma sperie

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Stiu si eu la inceput ma speriam rau deoarece la un moment dat incepeam sa cred ca sunt inconjurata de spirite care ar putea comunica cu mine... pentru ca pur si simplu cadeau lucruri ciudate prin casa sau oriunde eram eu...straight face

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Lena da-mi si mie trg id`ul tau sa mai vbm...happy

| NoNameexd explică (pentru FursecCuCiocolata):

Cristina_ely01. poftimhappy

| NoNameexd explică (pentru FursecCuCiocolata):

L-ai primit? ca sa stiu. sa ti-l mai dau odata sau nuhappy

| FursecCuCiocolata a răspuns (pentru NoNameexd):

L`am primit mersihappy

| NoNameexd explică (pentru FursecCuCiocolata):

Cu placerehappy

| NoNameexd explică:

Nu este nevoie de bani ca sa simti lucrurile astea. nici nu are legatura. chestiile astea poate ca sunt sa fie asa.Scoala este necesara doar ca la scoala nu se invata lucrurile astea. Eu stiu demult chestiile cu paranormalul dar nu imi imaginez lucrurile le vad clar. incat sa fiu sigura ca nu halucinez. oricum mersi de sfathappy