| Freaky a întrebat:

Este cumva regizat vreun film dupa cartea lui Nicholas Sparks - Accidentul? Sau Nunta?batting eyelashes daca da, as putea avea un link?

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Dupa Nicholas Sparks stiu ca sunt regizate A walk to remember, The notebook, Last song si Dear John. Restul nu cred ca sunt regizate.

| Miron_Andreea_1994 a răspuns:

Singurele regizate sunt: Dear John, The Last Song, Message in a Bottle, Nights in Rodanthe, A Walk to Remember si The Notebook. Nu s-a auzit nimic pana acum de regizarea cartilor de care ai spus