| Ollykaa a întrebat:

Este magazin New Yorker in Brasov?

3 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Nu imi pare rău nu au deschis până acum.Nu îți face probleme, au deschis deja un magazin new yorker in București.Dar, s-ar putea ca în Brașov să deschida un magazin Zara.
Mai multe detalii aici!
http://www.ziare.com/articole/magazine+new+yorker
Imi pare rău că nu au deschis. Sper să se rezolve.
Baftă!

| bistriteanul a răspuns:

New Yorker are in Romania 14 magazine in Bucuresti, Cluj-Napoca, Sibiu, Bacau, Focsani, Braila, Timisoara si Arad. Primul magazin al brandului a fost deschis in 2007. Deci nu exista din pacate magazin New Yorker in Brasov!

| Bandula_Sebastian_1990 a răspuns:

Se va deschide langa Carrefour, la Shopping Center-ul cel nou. Luna asta cred, dupa 11.