| Baiaaanca a întrebat:

Este un joc cu o ferma.si cu un fel de albinuta.nu mai stiu exact cum ii zice.eu ii ziceam "farm".dar.am cautat pe google si nu am gasitstraight face
nu stiti cum ii zice? si. daca se poate. un site de unde sa-l downloadez. funditahappy.

6 răspunsuri:
| Baiaaanca explică:

Nu`i magic farm. e o ferma ferma.

| Baiaaanca explică:

Farm frenzy in niciun cazoh go on
e cu un fel de o albinuta albastra
si erau mai multe jocuri
de ghicit,
de colorat.
si mai multe

| Fallen Angel a răspuns:

Poate era "Magic farm" Eu l-am jucat demult si mi-a placut dar nu prea era o ferma. Cresteam flori.

| xuanbou a răspuns:

Farm frenzy, cumva?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farm frenzy cumvabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut jocul asta pentru surioara mea mai mica.Si nu il gasesc.Are exact acea descriere. Daca il gasesti dai numele.PLs