| Aurelia a întrebat:

Aveti idee de unde as putea downloada Windows Office Word 2007, dar sa nu scrie "Acest fisier poate fi periculos pentru calculatorul dvs. (...)". Am cautat pe google, dar nu am gasit un site de unde sa reusesc sa-l downloadez!

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

De ce nu iei mai bine office 2010 beta direct de la microsoft e gratuit si valabil pana in 2010 in vara?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mesajul acela îţi apare de la firewall-ul de la windows, nu neapărat pentru că are fişierul ceva. Fiecare program executabil este privit de windows ca un program posibil dăunător pentru calculatorul tău.

| eliza a răspuns:

Http://trial.trymicrosoftoffice.com/......oduct.aspx de aici;) iar acea alarma este ori de la antivirus sau firewall. acela este un program executabil si windows crede ca este un pericol si te anunta ca poate fi periculos pentru pc :). intri pe linkul pe care ti l-am dat te inregistrezi downloadezi aplicatia si gata;)

| georgiana a răspuns:

Buna! am eu programul, da-mi un mesaj pe privat.