| anonim_4396 a întrebat:

Este un joc, nu stiu cum se numeste exact, sunt 4 oameni intr o echipa si au o misiune. Dar in misiune poti sa te faci oricare dinte cei 4 oameni care au arme diferite. Cum se cheama jocul? Cumva delta force2?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salut!
Jocul se cheama Desert Storm. E bun, l-am facut de cateva ori. Totusi mi se pare cam scurt happy
Bafta!

2 răspunsuri:
| Ssshadow a răspuns:

Vrei sa spui conflict : fesert storm nu mai puteam sa trec de nivelu 3
oricum daca nu e desert storm e delta force (sunt mai multe 1 2 3 4 land warrior black hanuk down si extreme) vezi care e dar cred ca e desert storm

| Ssshadow a răspuns:

Anu lua an considerare greseala mea (am scris fesert storm) scriam pe antuneric