| iRiver a întrebat:

Hei!
Era mai demult un joc pe calculator, il puteam juca in retea sau impotriva calculatorului. Jocul avea sa le zicem turnee, la unele trebuia sa furi steagul, aveai diferite arme pe care le puteai schimba, insa doar daca le luai de la cei morti. Stiu ca era pe culori, o echipa rosie, una albastra. Nu mai stiu cum se numeste si mi-e dor de el, stiti voi ce joc ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Whateverrr a răspuns:

Unreal tournamemt se numeste happy

| Whateverrr a răspuns (pentru Whateverrr):

Cel mai probabil unreal tournament 3, cred ca varianta aia e cea mai cunoscuta