| emayperritos a întrebat:

Eu intreb cum pot sa-mi fac iar cont pe brainly daca mi la sters. am incercat dar apai spune ca am cont si trebuie sa ma autentific. iar cand ma autentific imi spune ca contul a fost sters.

1 răspuns:
| Claudiu_Qtdeviile_1986 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola apasand pe butnoul de parola uitata care se afla sub chenarul de log in.

SI daca nu merge nici asa, contacteaza staff-ul site-ului si cere mai multe informatii despre contul tau de ce a foat sters.
Explica-le exact care este problema