| biancabellaa a întrebat:

Eu sunt varsator.Ati putea sa-mi spunet si mie cu zodie sunt compatibila?:XMers mult!

15 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Gemeni; balanta; berbec

| Swabia a răspuns:

Citeste de aici, da click pe fiecare : http://www.horoscop-2009.com/......sator.php!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nativul Varsator are relatii bune cu nativii din zodii de aer, la fel ca si el: zodia Balanta, zodia Gemeni si cu cei nascuti in zodii de foc: zodia Sagetator, zodia Berbec, dar mai putin cu nativul din zodia Leu, care este diametral opusa zodiei Varsator. Din cauza acestor diferente, relatiile cu cei nascuti in zodia Leului pot fi foarte contradictorii, caracterizate mai mult de complementaritate decat de compatibilitate.

(-) Cele mai deficitare relatii le are cu nativii din zodia Taurului si zodia Scorpionului.

| Andreea_7493 a răspuns:

Si daca tu intalnesti pe cineva in zodia Taur spre exemplu si va intelegeti foarte bine, iar in horoscop spune ca nu sunteti compatibili ce faci?confusedNu mai vorbesti cu persoana respectiva ca zice horoscopu' ca nu sunteti compatibili? Nu mai crede tot ce se spune in horoscop.Eu nu mai cred in el, mai citesc uneori doar ca sa ma amuzhee heepoti sa cauti pe google horoscop ireverentios sa te amuzi un piclaughing :* nu te ghida dupa horsoscophee hee

| alexdop21 a răspuns:

Bai frate ce intrebari sunt astea? Nu exista zodie compatibila, nu exista nu ma combin cu ala pentru ca e gemeni sau capricorn, important e sa va intelegi bine, probabil nu ai iubit pentru ca nu ti-ai gasit zodia compatibila! Si nickname ii incurajezi postandu-le copy-ul de pe google!

| danutza a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa fii compatibila cu o zodie ca relatzia viitoare sa mearga sunt lucruri importante de luat in serios si nu ce spune horoscopu

| darknet a răspuns:

Pesti, varsator, capricorn.

| girlxx21 a răspuns:

Esti compatibila cu orice zodie.conteaza caracterul fiecaruia din zodia respectiva. Cuplurile se formeaza dupa zodie? NU!
Intreaba-ti parintii. apropiatii ce zodii sunt si ai sa vezi ca nu sunt in tocmai compatibili din punct de vedere zodiacal

| eek a răspuns:

Orice zoide. stai tu linistita ca astea sunt niste beliverne scoase tot de oameni.pentru ca sa creada in ceva .in conditiile in care aproape nimeni nu mai crede in dumnezeu. dar crede in superstitii si zodiac.sa fim seriosi. oameni mult prea superficiali...laughingrolling on the floor

| MissCamelia a răspuns:

Buna.si eu sunt varsator, prietenul e tot varsator. din experienta, ma inteleg prost cu:leu, capricorn, taur.

| cioko19 a răspuns:

Nu prea cred in "compatibilitatile" astea. straight face mi se pare o prostie sa crezi ca te potrivesti cu cineva doar daca e "compatibila" zodia voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt varsator, iar cea mai buna zodie pentru noi e balanta. o ador... dar ai grija de un astfel de partenerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt taur, prietena mea e gemeni si ne intelegem foarte bine de mult timp. In horoscop scrie ca suntem total incompatibili, deci... astea sunt vrajeli big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa zodiile..si live your lifehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni, scorpioni, balante, berbeci.