| wizopo2 a întrebat:

Exista cartea "Invitatie la vals" de Mihail Drumes la Editura Adevarul sau la Jurnalul National sa o pot cumpara?

3 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Nu stiu sigur daca exista de la Adevarul/ Jurnalul National aceasta carte. Insa iti pot recomanda site-ul www.okazii.ro de unde poti sa cumperi carti la un pret redus. s-ar putea sa gasesti acolo de la editura pe care o doresti. Eu am citit cartea si este foarte interesanta, mie mi-a placut :> te tine in suspans.

| 12AA a răspuns:

Du-te la o librarie

| NewDoctor a răspuns:

Mai bine incearca la Diverta.O sa gasesti cevawinking