Întrebare recomandată | MrkiddyKid1 a întrebat:

Exista club de sah in Brasov?
Ma intereseaza unul pentru adulti unde sa pot sa merg sa joc fata in fata cu cineva.
(nu vreau cursuri).

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Contact
Dana Nanu - Presedinte
tel. 0751277987
e-mail: pomirleanu_dana@yahoo.com
Trebuia deschis meniul "contact".
http://www.sahclubbrasov.ro/about.php

In septembrie a fost "Cupa Logic 64 Brasov" 21-22.09.2019
Aici: http://frsah.ro/index.php/calendar/ uitati-va prin meniul site-ului. Deschideti si calendarele.

5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Trebuie sa fie. Vad pe net un "C.S. Sah Club Brasov" care organizeaza competitii. Ar mai putea fi si la un club al pensionarilor sau studentesc.

| MrkiddyKid1 explică (pentru Iote):

Faza interesanta e ca eu nu vad pe net asa ceva, in afara de o stire cum ca niste elevi au castigat niste medalii, dar in rest nimic, niciun website sau adresa.

| MrkiddyKid1 explică (pentru Iote):

In caz ca cineva citeste acest raspuns din viitor, nu va lasati pacaliti, exact asa cum credeeam, acest club este doar pentru copii.

| Iote a răspuns (pentru MrkiddyKid1):

Bun. Daca tot ati vorbit cu ei, de ce nu i-ati intrebat unde sunt cluburile pentru adulti?

| MrkiddyKid1 explică (pentru Iote):

Am intrebat, au spus ca nu stiu.