| AnDa_9883 a întrebat:

Exista fantome adevarate?

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista pentru ca se poate face iluzie sau se face pe calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hgtjocdeswaqzxdcffrrgtyhujbnjui8gxgvgvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjggffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca exista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista, dar din pacate nu am avut experienta cu unabig grinbig grinbig grinbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, dar nu cred ca fantome, doar spirite care nu vor sa paraseasca aceasta lume. Si stiti de ce am zis ca nu vor si nu am zis nu pot? Findca nu exista nu pot ci doar nu vreau (adica ele nu vor laughing ). Asta e parerea mea, nu stiu daca e buna sau gresita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic, unchiul meu murise si in noaptea aceea s-a miscat paharul singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor! Voi sunteti nebuni? nu exista fantome.Sunt doar povesti.nu te speria. Fantomele nu sunt decat inchipuiri ale imaginatiei.AnDa, nu ai dc sa te sperii. daca ti se pare ca vezi una, aceea nu e decat inchipuirea sau daca chiar e adevarata, nu e o fantoma. E doar un eveniment in mintea ta in care Maica Domnului incearca sa te linisteasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da laughing
dsd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista.Mie mi s-au intamplat 3 evenimente din astea si daca aiti vrea sa va dau sfaturi, sa va povestesc aceste 3 evenimente sau sa ma intrebati cateceva id meu este: ciprianjurje@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

NuUuUu. big grin Doar bebelusi si copii mici cred in asa ceva.

| cristi_9716 a răspuns:

Exista! numai in Romaniawinking

| alex99_5666 a răspuns:

Depinde ce fel de fantome. Cele ale trecutului tau (pareri foarte de rau), desigur, dar cele ale trecutului omenirii, in nici un caz.

| corina_4045 a răspuns:

Toata lumea stie ca dupa ce un om moare spiritul lui se plimba 40 de zile prin locurile in care a fost sasi incheie toate datoriile, eu insa nu cred ca exista adevarate fantome pentru ca nimeni nu le-a vazut... exact cum zicea cineva pe aici daca exista fantoma nu este adevarata si daca ste adevarata nu exista...deci nu exista sunt mituri

| koltut333 a răspuns:

Da