| EuAli a întrebat:

Exista jocuri pentru LG KP501 care poti controla din ecran(prin intoarcerea ecranului)in special racing doresc.Se accepta si celalalte tipuri de jocuri.Si un link de descarcare a jocurilor daca se poate.

P. S. As dori si aplicatia Talking Tom, daca exista pentru telefonul meu.

1 răspuns:
| mishu112 a răspuns:

Am avut acest telefon si nu, nu exista nu exista nici macar theme de fapt doar 1 anume de iphone care o gasesti foarte greu dar este si foarte misto happy