| tereza_munteanu a întrebat:

Exista vreo comunitate online de fotografi?

Răspuns Câştigător
| marcel_eremia a răspuns:

Exista site-uri de profil sau retele sociale... De exemplu, deviantart.com sau flickr.com, sunt foarte tari. Dar mai sunt si multe locale, dai un search pe "fotografie" si gasesti o gramada.

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

stiu ca exista Picasa Web Albums.este tot o companie a Google.acolo gasesti si iti poti uploada fotografiile.

| kh1ss a răspuns:

Da... www.fotocommunity.com. este super si sunt multi fotografi care isi pun pozele acolo... iti poti face cont gratuit si poti upload`a 50 de poze sau platesti o suma. zic eu nu prea mare... si poti pune mai multe poze...

| monicaclaudia a răspuns:

http://www.canoniani.it/
practic toti care dispun de un aparat de fotografiat canon sunt invitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Tereza. Poti intra pe www.google.ro si pui cuvintele cheie: comunitate fotografi si iti vor aparea o serie de link-uri. Poti accesa oricare dintre ele si sa afli mai multe despre comunitatile de fotografi. Exista la Iasi si la Botosani. In restul localitatilor nu cunosc. Mult succes in cautare. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deviantart!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

incearca www.deviantart.com

| doreloprisan a răspuns:

Exista o comunitate de fotografi romaneasca, se numeste http://pixl.ro. Este ceva similar cu deviantart.