| raulikrares a întrebat:

Exista vreun cheat nedetectabil de San Andreas Multiplayer(SAMP)?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Well aici e domeniu meu cu programele deci sa te lamuresc
Ala are o consola in care vede orce comanda tastata orce program ruleaza in paralel cu jocul SAMP (San andreas multi player)
Te sfatuiesc sa lasi hackul la o parte
Daca vrei sa castigi stima unui GM, SGM, GA, etc
Joaca frumos vorbestei frumos si nu il intreba daca are fro soralaughing
Eu de obicei imbin utilu cu placutu adica ii arat la om ca ma duce caputongue
Adica nu ma duc la el cu basini in cap sa ii arat ca stiu mai bine samp ca elhee hee
Eu in locu tau as incerca sa devin MOD la samphappy
Date bine pe langa el si lasa Cheaturile ca sunt detectabile TOATE
SI cele care zic ca nu suntwinking

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Exist v0glez si s0beit ...amandoua is detectabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista : malaguita chilli papers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin