| rive02 a întrebat:

Fac parte dintr-un grup pe facebook, si cum se scriu mesaje pe peretele grupului, eu tot primesc e-mail-uri. Cum sa fac sa nu mai primesc? Fara sa ies din grup happy Ms anticipat :*

Răspuns Câştigător
| daniEL88 a răspuns:

Intri pe facebook, sus in coltul din dreapta ai My Account sau Contul meu si acolo intri la Notificari si selectezi sau debifezi de unde nu vrei sa primesti mail. Numai bine! bye bye

2 răspunsuri:
| lucifer16101990 a răspuns:

Pentru a scrie pe peretele grupului trebuie sa mergi mai intai la pagina grupului iar apoi :
http://img194.imageshack.us/f/cityvilegroup.png/

pentru a nu mai primi e-mail-uri deschizi e-mailul iar jos de tot trebuie sa gasesti ceva de genul :
http://img535.imageshack.us/i/unsubbscribe.png/
nu imi aduc exact aminte scrie ceva de genul :

unsubscribe here
daca vrei sa nu mai primesti e-mail-uri dai click aici
sau if you want not to recive emails click here; si dai click.

| supermdmario a răspuns:

Deschizi mailul si dai scrool in jos pana gasesti un cuvant care se cheama UNSUBSCRIBE.acesta este un linc care te directioneaza spre pagina unde poti sa stergi adresa ta de e-mail de pe acel server.in felul acesta nu vei mai primi aceste mesaje.bafta

Întrebări recente